Urodziny i przyjęcia

Listopad 2021

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zapraszamy do organizacji urodzin w „Małym Zamieszaniu”. Na czas pandemii nowy cennik oraz opis przyjęć i pakietów dostępny jest na naszej stronie na Facebook: https://www.facebook.com/malezamieszanieUrodziny organizujemy w weekendy w godzinach 11-13, 14-16, 17-19 oraz w tygodniu  17-19.

Impreza trwa dwie godziny – to optymalny czas, aby mali goście się wybawili.

Udostępniamy salę zabaw, salkę urodzinową, a dla rodziców salę z dużym stołem, gdzie mogą usiąść i napić się kawy. Nie zamykamy sali na wyłączność.

Oferujemy 3 pakiety urodzinowe. Są one stworzone tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. W tabeli przedstawiamy szczegóły każdego pakietu i cenę za jednego gościa. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów. By obliczyć cenę przyjęcia należy pomnożyć cenę za jednego  gościa przez liczbę gości.

Podczas rezerwacji salki prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości ceny za 2 gości urodzinowych.

Prosimy o podanie potwierdzonej liczby gości na dzień przed imprezą. Rozliczamy się po przyjęciu na podstawie podanej przez Państwa dzień wcześniej liczby.  Jeśli gości przyjdzie więcej, dodatkowe osoby będą doliczone wg. cennika.  Jeśli gości przyjdzie mniej, przy rozliczeniu obowiązuje podana przez Państwa dzień wcześniej liczba. Jubilata wliczamy do liczby dzieci.

Jubilat otrzyma od Nas prezent (wejściówkę na salę), a jego goście drobny upominek.

Istnieje możliwość, o ile warunki na sali na to pozwalają, przedłużenia zabawy po przyjęciu urodzinowym dla całej grupy.  Koszt przedłużenia to 80 zł (pn-czw) i 110 zł (pt-nd) za kolejną godzinę zabawy na sali (bez salki urodzinowej i poczęstunku). Przedłużenie jest liczone od momentu upłynięcia 15 minut po zakończeniu imprezy.

Na prośbe Organizatora, personel może poinformować gości o zakończeniu imprezy.

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia dla więcej niż jednego jubilata. Dopłata za drugiego i każdego kolejnego jubilata – 50zł. Dopłata naliczana jest dodatkowo, niezależnie od opłaty za liczbę gości (np. na przyjęciu mamy 10 dzieci x cena pakietu + 50zł).

Menu urodzinowe dobieramy starannie zgodnie z gustami małych gości. W pakietach zielonym i niebieskim stół jest bogato zastawiony przekąskami (m.in. kilka rodzajów chrupek, żelki, paluszki, paluchy kukurydziane, popcorn, kilka rodzajów ciastek, lentilki, cukierki czekoladowe) a napoje (woda i sok jabłkowy) donosimy bez ograniczeń w trakcie imprezy.  W pakiecie różowym jest to poczęstunek na który składają się: popcorn, jeden rodzaj chrupek, jeden rodzaj ciastek, paluszki oraz woda. Istnieje możliwość przyniesienia przez Organizatora dodatkowego poczęstunku dla dzieci (owoce, produkty bezglutenowe itp.). Fakt ten należy zgłosić obsłudze najpóźniej trzy dni przed przyjęciem.

Tort zapewnia Organizator (rodzic jubilata) – w pakietach zielonym i niebieskim zostanie on uroczyście podany ze świeczką i racą.

Pakiet różowy to sala urodzinowa z poczęstunkiem,  sala dla rodziców oraz sala zabaw do dyspozycji jubilata i jego gości.  Personel nie aranżuje przyjęcia i zabawy. Ewentualne zabawy, animacje, akcesoria, podanie tortu pozostają w gestii Organizatora (rodzica jubilata).

Pakiet zielony to sala urodzinowa z zastawionym poczęstunkiem stołem, akcesoriami urodzinowymi (m.in. czapeczki), uroczyste podanie tortu z racą, animatorki czuwające nad bawiącymi się gośćmi, malowanie buziek i skręcanie balonów.

Pakiet niebieski obejmuje atrakcje z pakietu zielonego oraz dodatkowo:  Jeżeli Jubilat jest fanem bajkowego bohatera, może wybrać zastawę właśnie z nim. Do wyboru: Kraina lodu, My Little Pony, Auta, Masza i Niedźwiedź, Spiderman, Świnka Peppa, Psi Patrol, Star Wars, Trolle, Minionki, piłka nożna, Pokemony, kosmos, Vaiana, księżniczki, Minecraft, Super Wings, Muppety. Oprócz malowania buź i skręcania balonów animatorki zapewnią również wspaniałą zabawę – rozbijanie piniaty! Na koniec imprezy wręczamy pamiątkę z przyjęcia. Organizator wskazuje czy ma to być: pamiątkowe zdjęcie Polaroid, spersonalizowane dyplomy-podziękowania dla każdego gościa, czy pamiątkowa praca plastyczna stworzona przez wszystkich gości dla jubilata.

Program przyjęć jest bogaty, na Sali jest mnóstwo atrakcji dla naszych gości. Animatorki nie organizują dodatkowych zabaw grupowych.

Istnieje możliwość zamówienia pizzy z sąsiadującej pizzerii Gusto.

Przed rozpoczęciem imprezy ustalamy z Organizatorem (Rodzicem Jublilata), czy otwieramy rachunek, czy goście sami płacą za kawy, herbaty i inne napoje.

Organizatorów oraz gości prosimy o przyjście nie wcześniej niż 10 minut przed planowanym rozpoczęciem przyjęcia.

Istnieje możliwość przyniesienia dla Rodziców drobnego poczęstunku (dysponujemy papierowymi talerzykami i plastikowymi łyżeczkami). Przyniesione ciasto musi być gotowe do wyłożenia – pokrojone i przygotowane do podania. Prosimy nie przynosić swoich napojów ani paczkowanych ciastek. Zachęcamy do skorzystania z oferty zestawu przekąsek słonych lub słodkich w kawiarni Sali (20zł) oraz dzbanku wody/soku/lemoniady.

Na salę wchodzimy w skarpetkach – dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych.


cennik

Zarezerwuj!

Napisz wiadomość na Facebook'u

REZERWACJA

REGULAMIN URODZIN:

 1. Rezerwacji terminu przyjęcia można dokonać telefonicznie, przez wiadomość na Facebooku lub osobiście. Rezerwacja jest ważna od dnia wpłaty zadatku. (Przed wpłatą zadatku należy potwierdzić wybrany termin z obsługą Sali – telefonicznie, via Facebook, e-mail)
 2. Zadatek za wynajęcie Sali wynosi opłatę za dwóch Gości urodzinowych według wybranego pakietu (przy rozliczeniu po imprezie zadatek jest odejmowany od całego rachunku).
 3. Minimalna liczba gości to 9 (jubilat + liczba gości)
 4. Za gości odpowiedzialny jest Organizator imprezy (rodzic jubilata) – dzieci uczestniczące w przyjęciu bez opiekunów są pod opieką Organizatora. Organizator przyjęcia zobowiązany jest być cały czas podczas jego trwania.
 5. Płatność za przyjęcie następuje po zakończeniu imprezy (gotówką lub kartą).
 6. Liczbę gości należy zgłosić na jeden dzień przed planowaną imprezą. Podana liczba jest podstawą rozliczenia przyjęcia. W przypadku mniejszej liczby gości obowiązuje podstawa rozliczenia (podana dzień wcześniej liczba gości). W przypadku większej liczby gości, dodatkowi goście zostaną doliczeni do rachunku według wybranego pakietu.
 7. Przyjęcie trwa 2 godziny (salka urodzinowa i sala rodziców są do dyspozycji gości przez 1:50). Po upłynięciu 15 minut od zakończenia imprezy naliczana jest dopłata za przedłużenie przyjęcia.
 8. Sala zabaw zobowiązuje się do organizacji przyjęcia zgodnie z wybranym pakietem.
 9. W żadnym z pakietów nie oferujemy zamknięcia Sali na wyłączność.
 10. Jedzenie i picie może być spożywane tylko w wyznaczonym miejscu.
 11. Istnieje możliwość przeniesienia terminu przyjęcia, o ile Sala Zabaw dysponuje wolnym terminem. Jeżeli terminy są zarezerwowane, zadatek nie jest zwracany.
 12. Jeżeli Organizator zrezygnuje z przyjęcia zadatek nie jest zwracany.
 13. Prosimy nie wnosić własnych napojów oraz jedzenia na imprezę urodzinową, chyba że ustalono inaczej z personelem sali.
 14. Tort prosimy przynieść przed imprezą.
 15. Zasady korzystania z Sali Zabaw określa regulamin ogólny.
 16. Wpłacenie zadatku jest równoważne z akceptacją regulaminu.

Małe Zamieszanie I.Jastrzębska-Czuba, A.Popławska Spółka Jawna Numer konta:
14 1050 1025 1000 0092 2956 3417  Tytułem : zadatek /termin urodzin/ imię dziecka


Adres:

CH. Land
ul. Wałbrzyska 11 lok.159AB
02-739 Warszawa

 

Mail:

kontakt@malezamieszanie.pl

Telefon:

728 861 139

Polub nas:

facebookinstagram