Sala zabaw

icon_512x512

GODZINY
PT. - SOB.10:0020:00
NIEDZIELA10:0019:30

CENNIK (DZIECI DO 2 ROKU ŻYCIA PŁACĄ POŁOWĘ)

30 minut1H2 godziny
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK12 zł17 zł22 zł
WEEKEND i ŚWIĘTA14 zł20 zł27złREGULAMIN SALI ZABAW „MAŁE ZAMIESZANIE”:

Na terenie sali zabaw „Małe Zamieszanie” obowiązują zasady, dzięki którym nasze dzieci będą bezpieczne a rodzice spokojni o ich zdrowie. Zakupienie biletu wstępu to jednocześnie deklaracja stosowania się do poniższego regulaminu.

1. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 0 lat do lat 12.
2. Dla dzieci do 3 roku życia przeznaczony jest kącik malucha. Dzieci od 3 roku życia mogą korzystać ze wszystkich atrakcji sali zabaw w tym dużej konstrukcji i trampoliny.
3. Zakupienie biletu jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją niniejszego regulaminu.
4. Koszt zabawy określony jest w cenniku. Cena nie obejmuje opieki nad dziećmi, chyba, że odrębna umowa stanowi inaczej (np. w wypadku zorganizowanych zajęć i warsztatów, wykupienia przez rodzica usługi zawierającej opiekę nad dzieckiem, podczas urodzin z animatorem i opieką)
5. Dzieci wchodzą do sali zabaw z opiekunem i w trakcie zabawy pozostają pod jego stałą opieką, chyba, że odrębna umowa stanowi inaczej (np. w wypadku zorganizowanych zajęć i warsztatów, wykupienia przez rodzica usługi zawierającej opiekę nad dzieckiem, podczas urodzin z animatorem i opieką)
6. Wejście na Salę Zabaw i jej opuszczenie przez dziecko możliwe jest wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.
7. Z urządzeń zabawowych znajdujących się na terenie placówki należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.  Sala Zabaw „Małe Zamieszanie” w trosce o bezpieczeństwo wszystkich klientów zapewnia bezpieczny i certyfikowany sprzęt. Sala nie odpowiada za szkody wynikłe z niezgodnego z przeznaczeniem korzystania ze sprzętu.
8. Ubrania wierzchnie oraz obuwie zdejmujemy przy wejściu w szatni – zdjęcie obuwia dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla dorosłych zapewniamy ochraniacze na buty.
9. Rodziców/opiekunów prosimy o zdjęcie dzieciom łańcuszków, kolczyków oraz innych ozdób 
(również zegarki, telefony komórkowe, paski z ostrymi sprzączkami, przedmioty ostre, okulary) mogących stanowić potencjalne niebezpieczeństwo dla bawiących się na Placu Zabaw.
10. Jedzenie i napoje spożywamy wyłącznie przy stolikach (w sali głównej lub urodzinowej).
11. Ze względu na zdrowie naszych pozostałych małych klientówwymagamy aby dzieci odwiedzające salę zabaw nie były w trakcie choroby, w szczególności zakaźnej.
12. Na terenie sali zabaw obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów orazspożywania alkoholu.
13. Personel Sali Zabaw może odmówić Dziecku wejścia do Sali Zabaw, a także poprosić go o wcześniejsze opuszczenie Sali, w przypadku jeżeli swoim zachowaniem zagraża ono bezpieczeństwu innych uczestników zabawy.
14. Na Sali obowiązują następujące zasady zabawy:
a. nie wolno popychać innych dzieci
b. nie wynosimy zabawek z strefy malucha
c. nie wynosimy piłeczek z basenów
d. nie wnosimy jedzenia i napojów do strefy zabaw (również gum do żucia)
e. nie jemy/pijemy podczas zabawy – groźba zadławienia
f. nie wolno wspinać się na siatki zabezpieczające 
g. nie wolno zjeżdżać głową w dół, skakać ze zjeżdżalni, wchodzić na nie od strony pochylnej oraz poruszać się po nich w kierunku przeciwnym niż kierunek zjeżdżania
h. po zjechaniu ze zjeżdżalni staramy się szybko opuścić strefę bezpośredniego z niej zjazdu, aby uniknąć zderzenia z kolejnym zjeżającym z niej dzieckiem
i. nie niszczymy sprzętów, zabawek, elementów wystroju.
15. Apteczka pierwszej pomocy znajduje się w kawiarni
16. Prosimy nie pozostawiać rzeczy na terenie Sali, choć będziemy się starać, by wracały do właścicieli.

Adres:

CH. Land
ul. Wałbrzyska 11 lok.159AB
02-739 Warszawa

 

Mail:

kontakt@malezamieszanie.pl

Telefon:

728 861 139

Polub nas:

facebookinstagram